• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Bursa Aydın Yapı - Osmangazi/Bursa
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Action Coin
Bursa Aydın Yapı
Bursa/Osmangazi
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Bursa Aydın Yapı
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Çoşkun AYDIN
Telefon/Fax 224-245-63-63  224-245-63-63
Gsm Numarası 532-247-92-16
Firma Adres Yunuseli Mh. Hüseyin Kanalıcı Cd. No:233 Osmangazi / BURSA
Şehir / İlçe Bursa / Osmangazi
Mail Adresi info@aydinyapibursa.com
Web Adresi http://aydinyapibursa.com
Firma Tanıtım

Aydın Yapı, 2008 yılında sektöre adım atmış genç firmalardan biri olup kaliteyi, memnuniyeti ve zamanında teslim hizmetinin bilincinde olup siz müşterilerimize sunmanın haklı gururu içindedir.

Kurulduğumuz günden itibaren kaliteli güvenli ve kusursuz hizmet anlayışıyla sektörde var olma faktörünü en üst düzeyde yerine getirmeyi ilke edindik.Doğru bir iletişim ve en iyi markaları kusursuz uygulama ile estetik sıcak yaşanabilir ortamları oluşturduk.

Aydın Yapı Bursa ve çevre illerde hizmet vermekte olup Tente Sistemleri, Pergola Sistemleri ve Branda Sistemlerinde bölgesinde adını duyurmayı başarmıştır. Uzman personeli ve yeterli makine parkuru ile üretimimizi hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bursa’da tente sistemleri üreten firmamız tente ürün yelpazesinde Pergola Sistemleri, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Mafsallı Tente, Çift Açılır Tente, Karpuz Tente, Germe Tente, Kış Bahçesi ürünlerini barındırmaktadır.

Bursa alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri firması olan Aydın Yapı alüminyum korkuluk ürün yelpazesinde alüminyum çamaşır askılığı, merdiven küpeşte, balkon küpeşte, fransız balkon küpeşte, havuz küpeştesi, parapet üstü küpeşte, camlı küpeşte, camlı balkon küpeşte, küpeşte modelleri, merdiven korkuluk, fransız korkuluk, teras korkuluk, paslanmaz küpeşte, camlı merdiven korkuluğu, emniyet şeritli merdiven korkuluğu, pleksi merdiven korkuluğu, fransız balkon korkuluğu, camlı balkon korkuluğu, emniyet şeritli balkon korkuluğu ürünlerini barındırmaktadır.

En uygun tente fiyatlarını, alüminyum korkuluk fiyatlarını sizlere sunan firmamız tente modelleri, alüminyum korkuluk modelleri kaliteli malzemeler kullanarak müşteri memnuniyetini hep yüksek tutmayı başarmıştır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Bursa Aydın Yapı ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Bursa Aydın Yapı" Aydın Yapı, 2008 yılında sektöre adım atmış genç firmalardan biri olup kaliteyi, memnuniyeti ve zamanında teslim hizmetinin bilincinde olup siz müşterilerimize