• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Özkaya Perde - Sivas/Sivas
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Action Coin
Özkaya Perde
Sivas/Sivas
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Özkaya Perde
    Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Mehmet Özkaya
Telefon/Fax 0346 224 41 22  0346 224 22 50
Gsm Numarası 0346 224 41 22
Firma Adres Merkez:eskikale mah 9.sok özkaya plaza iş merkezi Şube1:bankalar cad no:2 Şube2:sirer cad 3.park sok no:17 / Merkez - Sivas - Türkiye
Şehir / İlçe Sivas / Sivas
Mail Adresi ozkaya58@gmil.com
Web Adresi http://www.ozkayaperde.com/
Firma Tanıtım

Özkaya Perde Sistemleri olarak perde ve dekorasyon sektöründe 25 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Asıl amacımız en iyi malzeme ve en iyi işçilikle buluşturarak siz müşterilerimize sunmaktır.Bunun yanında yaptığımız işin yanında durabilmek ve ürünlerimizin güvenilirliğini sizlerle birlikte tekrar tekrar yaşamaktır .

   Azmin, dayanışmanın, kararlılığın ve özenin birlikteliği ile yaratılan bir başarı öyküsü. Müşteri memnuniyetini herşeyden önemli gören firma Özkaya Perde şöyle belirtiyor: "ürünlerimizde işlevsellik, estetik ve kalite çok önemli. Biz kendi tasarımlarımızla ithal firmaların kalite ve çizgisini yakalıyoruz. Bizim için küçük detaylar bile bir çıkış noktası olabilir. Hiç bir standarda bağlı olma zorunluluğu olmadan, istenilen ölçü ve tarzda perde üreten Özkaya Perde klasikten moderne, kişisel üslup ve tercihler ön planda tutularak, tasarım, projelendirme ve uygulama yaparak siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

 

ÖZKAYA PERDE İLE ÇALIŞMAK

  Özkaya Perde Kurumsal Çözümler Takımı, kurumsal müşterileri için ürettiği çözümleri özenle projelendirip, müşteri memnuniyetini birinci öncelik edinerek tamamlar. Sizinle gerçekleştireceğimiz projede, önce bir proje takımı sizinle bağlantıya geçip, projeyi detaylandırır ve bir teklif geçilir. Teklif sonrasında proje takımımız size verilen proje detayları çerçevesinde özenle çalışarak projeyi zamanında bitirir ve kalite kontrolünden sonra teslim eder. Teslimat sonrasında da garanti kapsamında ürün ve tasarımlarımıza destek vermeye devam eder.

Kurumsal perde çözüm ihtiyaçlarınız için bizimle telefon numaramız, e-mail adresimiz ya da iletişim formunu kullanarak iletişime geçmeniz yeterlidir. Özkaya Perde ihtiyaçlarınızı detaylandırmak için sizinle en kısa zamanda iletişime geçecektir.

 

ÜRÜNLERİMİZ

   Kuruluşumuzun kalite anlayışı, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, isteklerini karşılamak ve ötesine geçmektir. Kısaca;MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’dir. Özkaya Perde, bu uğurda en kaliteli ve şık perde modellerini üretmekte ve uygulamalarında da perde kalitesini gururla sergilemektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Özkaya Perde ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 5.00 Oylama - "Özkaya Perde" Özkaya Perde Sistemleri olarak perde ve dekorasyon sektöründe 25 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Asıl amacımız en iyi mal