• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Sanayiciler yatırım yapabilecekleri internet projeleri arıyor
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Action Coin
Haber Kategorileri
İlginizi Çekebilir
Haber Detayları

Sanayiciler yatırım yapabilecekleri internet projeleri arıyor 

Girişimcilik alanında oluşturduğu vizyoner iş modeliyle pek çok projeyi kuluçka sistemiyle büyüterek dikkatleri üzerine çeken GD Holding İdare Heyeti Başkanı Gökhan Duyarlar, iş dünyasının internet teşebbüslerine olan alakasına yönelik değerlendirmelerde bulundu. İnternetin ehemmiyetinin artık geniş kesimlerce kabul gördüğünü söyleyen Duyarlar, “Artık hemen herkes geleceği internette ve mobil aletlerde görüyor ve bu da çok ehemmiyetli fırsatları beraberinde getiriyor. Global örneklerin yanı sıra son zamanda ülkemizde pek çok projenin yüz milyonlarca dolarlık değerlemeye eriştiğini sıkça görebiliyoruz. İnternet teşebbüsçülüğünün sahip olduğu büyük potansiyel, Türkiye’nin önde gelen işadamlarının ve endüstricilerinin de bu alana yatırım yapmalarında rol oynuyor,” diye konuştu.

E-ticaretteki muvaffakiyet, değişik alanlardaki girişimlerin önünü açıyor

Gökhan Duyarlar, “Önümüzdeki iki sene içerisinde Türkiye’den milyar doların üzerinde değerlemeye sahip en az 5 internet teşebbüsünün veyahut mobil projenin çıkması sürpriz olmayacak” diye konuştu. Duyarlar sözlerini şöyle sürdürdü: “Bunu gerçekleştirebilecek, global markalar çıkarabilecek altyapıya, birikime ve parasal imkanlara sahibiz. Yeter ki teşebbüsçüleri destekleyecek olan anapara sahipleri, başka bir deyişle işadamları doğru adımları atarak projeleri doğru yönlendirsinler. Sadece kendi doğrularını değil, internet teşebbüsçülüğünün gereklerini dikkate alsınlar. Bugün baktığımızda bilhassa Bursa, Kayseri ve İzmir gibi şehirlerimizdeki endüstricilerin yatırım yapmak için internet projesi aradıklarını görebiliyoruz. Fakat birkaç sene içinde bu yelpaze daha da genişleyecektir, zira herkes potansiyelin farkına varıyor.”

E-ticaretteki başarının endüstricinin dikkatini çektiğinin vurgulayan Duyarlar, “Ananesel perakendeciler internette aktif olmaya başladılar ve bunun yanı sıra farklı sektörlerden üretici firmalar da online alanda dünyanın dört bir yanına ürünlerini gönderiyorlar. E-ticaret mananında ortada kayda değer bir başarı ve vizyon var. Hal böyleyken, e-ticarette ele geçirilen bu ilerleme tabii ki firma sahibi işadamlarının internette daha başka projelere yönelmelerinin ve bu projelere yatırım yapmalarının önünü açıyor. Fakat bunu yaparken endüstrici vizyonuyla değil, internet teşebbüsçüsü vizyonuyla hareket etmeliler. Endüstrici şapkalarını çıkartıp, internetçi şapkalarını takmalılar” dedi.

08-07-2016

Facebook Yorumları

replika saat
astropay
paykasa
astropay
astropay